biittejä mulle

Jo sjoku ois halukas tekee mulle biittejä niin sais nimensä mikserii mun bändiin mukaan.
4368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mä voisin tehä sul jotain mut,miten mä voisin lähettää sen sulle..ja ooksä tarpeeks hyvä?..onks sun porukalla jotain mikserillä jota mä voisin kuunella?

Äänestä

Eli mun sivuilla olis muutamii ihan hyvä tasosii biittejä, joihin saa tehdä ihan vapaasti biisin, kunhan vaan kysyy ennenkuin käyttää !!
www.mikseri.net/lilquest

Mikä se sun sivu mikseris on, et voin käydä tarkastaa minkä tasonen oot !?!

Äänestä
  • ne on vielä aika huono tasosia ne mun biisit koska niissä o vain sanat mutta jos niihin sais hyvät biitit ni ne ois hyvii ja oon viel kehitys vaihees.

    Mikseri.net/vilzu

    Äänestä

  • yhteistyöhaluinen kirjoitti:

    ne on vielä aika huono tasosia ne mun biisit koska niissä o vain sanat mutta jos niihin sais hyvät biitit ni ne ois hyvii ja oon viel kehitys vaihees.

    Mikseri.net/vilzu

    Mulle voi myös sendiä biittejä sekä sanotuksia..

    Olen muija, joka tekee r n' b Musiikkii taidolla ja aseenteel.. Tuoto saa kuulla sit ku valmiit eli nyt lähetää biittejä!

    mes: [email protected]
    Tai e-mail [email protected]

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


{ViLzU} kirjoitti:

Jo sjoku ois halukas tekee mulle biittejä niin sais nimensä mikserii mun bändiin mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu