Jos ostaa Hicaa..........

niin ostaa, jos ei niin ei, miksi sitä täällä pitää pillittää kuin ämmät että en osta hicaa, en osta, on kallista, ei ole tutkimuksia, voi voi. Porut pois.
Ostakaa vai mass-blastia mutta lopettakaa se narina jo.
3206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi sun vitun apinan pitää tehdä oikein ketjuja tuosta mass blastista? Olet jo useamman tehnyt.

Äänestä

Montako kiloa Massabläästiä saa yhden hicatötsän hinnalla?

Äänestä

Kyllä huomaa kuinka yksinkertaiset HICAA puolustelee, kun menevät jokaiseen feikkaajan ansaa. Taitaa minulla olla aika oikeellisia kommentteja, koska sabotaasi rehoittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyllästynyt kirjoitti:

niin ostaa, jos ei niin ei, miksi sitä täällä pitää pillittää kuin ämmät että en osta hicaa, en osta, on kallista, ei ole tutkimuksia, voi voi. Porut pois.
Ostakaa vai mass-blastia mutta lopettakaa se narina jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu