kreatiini kusettaa :(

oon käyttäny fastin kreatiinia kaks viikkoa.
Käytön aikana olen huomannut että on alkanut
kusettamaan aika tiheään esim. yöllä pitää
käydä ainakin kolmesti kusella. Onko tässä
mitään erikoista? Muilla samoja kokemuksia??
31874
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuse housuun jos vituttaa noin kovasti.

Äänestä

fast joka kusettaa, vaida merkkiä.

Äänestä

Eikös munuaiset säätele kehon nestetasapainoo?!
Jos se kreatiini kerran käy munuaisiin ja sua kusetta alituiseen, ni sit se ei varmaa sovi sulle! Kokeile kuurin jälkee jotain toista merkii.
Älä ainakaan ylisatsii ota!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keijo82 kirjoitti:

oon käyttäny fastin kreatiinia kaks viikkoa.
Käytön aikana olen huomannut että on alkanut
kusettamaan aika tiheään esim. yöllä pitää
käydä ainakin kolmesti kusella. Onko tässä
mitään erikoista? Muilla samoja kokemuksia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu