Like It Or Love It ,PU-PU-PU-PUM-PUM-PUMP ME UP!

Jerry Low

Fresh Prince & DJ Jazzy Jeff,iha huippu levyi,ei ehkä enää nii suosittuu mut on ollu joskus alansa huipulla! Will Smith on iha sika räppäämää ja Jazzy Jeff on ehkä maailman paras DJ että WikiWiki-Wild-Wild kantsii kuunnella.

Hemmot on myös Bel Airin Prinssi sarjassa (The Fresh Prince Of Bel Air)

Jos luette "RAP" palstaa ni taisin vähän seota aiheesta...

2

295

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ... vaan me tykätää samoista asioista ja siks vastailen näihi sun viesteihis. noehkä en oo samaa mieltä tost fresh princestä ja jazzy jeffistä, mut neki on ollu alansa huippuja JOSKUS sillo. ei ne oo mitää yhtä suurta suosiota saanu ku N.W.A., Snoop Dogg, Dr. Dre, Tupac, Run D.M.C. (jonka DJ Jam Master Jay on muute maailman paras. R.I.P) jne. Alansa hiljaisia huippuja neki o joskus ollu mut ei olis iha noi kuulusii ilma Bel Airin Prinssii. That´s just the way it is

    • Old Schooller

      Fresh Prince & DJ Jazzy Jeff:n biisi Summertime soi ainakin mun panasoniceissa pari kuukautta sitten kovin taajaan. Oikeesti helvetin hyvä kaksikko,yhtään kokolevyä en omista mutta biisejä löytyy.
      Will Smith on parempi näyttelijä mitä räppäämään,mutta hyvältä kuulostaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      294
      11506
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      144
      7106
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      104
      5902
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      42
      5239
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      52
      4351
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      4179
    7. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3581
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      61
      3574
    9. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      81
      3167
    10. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      22
      3105
    Aihe