Onko kenelläkään kokemusta millä hintaa saisi uuden Honda Accord Comfort 4 ovisen, talvirenkailla ja metallivärillä? Mikä liike, missä ja kuka myyjä on johon kannattaisi ottaa yhteyttä?
Itse en viitsisi naisena enkä olkein ymmärräkään auton ostosta. Hondaan olen päätynyt vain sen ulkonäön perusteella.
Itse en viitsisi naisena enkä olkein ymmärräkään auton ostosta. Hondaan olen päätynyt vain sen ulkonäön perusteella.
Vastaukset 2
Vanhimmat
ja koita tingata 10% pyyntihinnasta pois
Jos aijot ostaa aivan uutena niin VEHOllahan noita myydään. Katso liikkeet www.veho.fi
Jos sinulla ei ole vaihtoautoa vaan hankit uuden suoralla kaupalla niin alennusta saanee 6-10% liikkeestä riippuen, kannattaa pyytää tarjous usemmasta paikkaa.
Vähänkäytetyn saisi kyllä edullisemmin ja niitä on aika paljon liikkeellä, tosin lähinnä Sport-malleja eikä Comfortteja. Ja onhan niissä vielä paljon takuuta jäljellä (uutena takuu 3 vuotta).