Tietääkö kukaan onko mitään palvelua tai mahdollisuutta saada naistelta pusua maksua vastaan? Seksin tarjoajia on yltäkyllin, mutta kun tarviis vaan kunnon pusun jonkun söpön naisen kanssa.
Tilanne on se, ettei tärppää naisten suhteen vaikka halu on kova ja verkkoja ollut vesissä.
Ei jaksa olla ilman mitään fyysistä kontaktia. Seksiä en tartten ensisijaisesti, mutta pussaillemaan pitäs päästä ;)
Tilanne on se, ettei tärppää naisten suhteen vaikka halu on kova ja verkkoja ollut vesissä.
Ei jaksa olla ilman mitään fyysistä kontaktia. Seksiä en tartten ensisijaisesti, mutta pussaillemaan pitäs päästä ;)
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niin olen 30 vuotias ja ihan ok näköinen. Ehkä ikäistäni nuoremman näköinen mies. Monet luulevat n. 20-25 vuotiaaksi.
mailia voi laittaa jos joku nainen kiinnostuisi aiheesta, vaikka vaan keskustelemaankin:
[email protected]
pussaa mun ¤#7ÜÌttä
Onko missään enää "pusukoppeja" tyyliin euron pari per pusu?
.. Tai jos on ollutkin, luultavasti terveystarkastajat on sulkeneet kyseiset kopit aikoja sitten. Ajattele miten mononukleoosikin leviäisi! Seksiäkin on helpompi harrastaa suojattuna kuin suutelua! Tai vaihtoehtoisesti kortoomi kielen ympärille ja kielareita antamaan..
Voihan sitä aina suudella peilikuvaansa, käsivarttaan kuten kymmenenvuotiaana.
Mikä ihmeen mies sinä olet kun seksin tarjoajia on yllin kyllin mutta ei suudelmaa saa?? Älä mene noiden kamalien seksintarjoajanaisten lankaan vaan kehittele vanhanaikainen romanttinen suhde jossa suuteloidaan ensimmäiset puoli vuotta..
"Mikä ihmeen mies sinä olet kun seksin tarjoajia on yllin kyllin mutta ei suudelmaa saa??"
Ilmeisesti alkuperäinen kirjoittaja viittasi ns. maksullisiin naisiin. Käsittääkseni (en ole itse ko. palveluja kokeillut) useimmat prostituoidut eivät suutele asiakkaitaan. Ja vaikka he siihen suostuisivatkin, niin en itse ainakaan mielelläni maksaisi 50-100 euroa siitä, että pääsisin suutelemaan. Seksin harrastaminen maksua vastaan ei kiinnosta.
Itseänikin saattaisi kiinnostaa tuollainen palvelu, josta alkuperäinen kirjoittaja puhui. Itse sinkkuna en pääse pussailemaan kovin usein, joten kyllä kai siitä ilosta muutaman euron voisi maksaa. Kaverinaisia voi kyllä halailla, mutta pussailu ei oikein kuulu "pelkän" kaveruuden piiriin.
Mutta kuten aiemmin mainitsit, tuollaisissa "pussauskopeissa" olisi omat haittapuolensa. Tautien leviäminen olisi näistä suurin. Siksi epäilenkin, ettei tuollaisia taida enää ainakaan Suomesta löytyä.
Kun me olimme nuoria niin suutelimme toisiamme bileissä ja ravintoloissa sukupuolesta riippumatta.
Emme harrastaneet mitään poskipusuja vaan ihan oikeita pitkiä suudelmia... ja väliin jopa kuumenimme niin, että hyväilimme toisiamme ihan luonnostamme... sukupuoleen katsomatta.
Ja jos joku oli epämiellytrtävä suutelukumppani - niin kyllä hänelle kerrottiin ihan ystävällisesti miten tekniikkaa pitäisi muuttaa.
Pidimme oikeita suuteluorgioita (emme välttämättä muita, jos emme oikeasti syttyneet).
Ja tämä kaikki tapahtui pienessä kaupungissa, jossa varmastikin vanhempamme tiesivät jo seuraavana päivänä kuka oli kenenkin kanssa jotakin puuhaillut.
Ja me olemme edelleenkin ihan hyviä ystäviä - vaikka olemme suudelleet ja naineet tosi ristiin
(ilmeisesti kaikki kaikkien kanssa...).
saa kyllä elämää aikaan siinä toisessakin kielessä...joten kevyt pusu vaan sitten.
Hei täällä on yksi söpö nainen joka kaipaisi myös hyvänyönpusua
Söpö nainen siellä jossain, tässä sulle pusu
*moiskis*
;)