Mitä mieltä olette miesten kulmakarvojen värjäämisestä, kun itelläni on aika vaaleet ja haluisin värjätä ne vähän tummemmiksi. Mutta en tiedä kehtaanko..tuntuu jotenki nololta tai jotain :D
Rohkaiskaa minua jotenkin tai kertokaa mielipiteitänne =)
Rohkaiskaa minua jotenkin tai kertokaa mielipiteitänne =)
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jos asut jossain perähikiällä, voi olla että naapurit kattoo vähän oudoksuen, mutta so what, sinnekin on hyvä saattaa edistyksen askelia.
Anyway, mun mielestä ei oo mitään pahaa jos mies värjää kulmansa. Kunhan teet sen huolella, ei liian tummaa! Kannattaa myös kattoo, etteivät kulmas oo muuten kauheen raskaat eli paksut. Tällöin kannattaa vaikka nyppiä.
Ei siis mitään noloa, ei kun panet värjäten vaan. Tai pyydä vaikka tyttöystävääs tai jotain.
joo eikai siinä sit muuta kun värjäämään =)
miehet voivat aivan yhtä hyvin värjätä kulma sekä myös mahd ripset..jos on oikeen vaaleet nii ripsiin myös väriä!!ehdottomasti suosittelen!tehostaa kivasti myös miehen katsetta!(aah!;))
kulmissa suosittelen eka et jos oikeen tuuheet kulmakarvat niin hyvä ensin vähän nyppiä ja sitten vaan väriä kehiin!