Siis ei ammoin 80-luvulla olisi tullut kuuloonkaan tuommoinen sekoilu kuin Ozzfestissä.
Mahtaa nyt Ozzy hävetä eukkoaan, ottaisi eron tai purisi pään irti!
Tiedoksi niille jotka pitää Maidenia muoti-ilmiönä niin suomessa se on ollut muotia 80-luvun alusta, heh!
Mahtaa nyt Ozzy hävetä eukkoaan, ottaisi eron tai purisi pään irti!
Tiedoksi niille jotka pitää Maidenia muoti-ilmiönä niin suomessa se on ollut muotia 80-luvun alusta, heh!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Maiden on paska etkä sinä sille mitään voi...
Vedä sinä pelle ittes jojoon!
Maidenhan on paras \o/
Eikö se maidenin fanipoika kestä muiden mielipiteitä?
No meneppäs nyt photoshoppaamaan lisää kuvia eddiestä ja sharonista. Vitun kakarat.
Niin mustakin maideni on ihan lellivauvojen kakkamusaa. Sitä kuuntelee vaan jotain 90-luvulla syntyneet. Vetäkää jojoon! Paskamaideni on huonoin kaikista. Haahahhahhaa! Ettekö kestä kritiikkiä, uskokaa jo et se on ihan paskointa musaa! Ei ne osaa ees soittaa, eikä niiten musaa tuu radiosta, naurettavaa kakkamuotia. Eikä ne oo ees telkussa! Mä jo vanhempi, nii tajuankin jotai! Ja osaan perustella!
rauhoitutaanpas hyvät veljet ja sisaret.
Iron Maiden on aivan ehoton ykkönen.
Muistakaa kunnioittaa toisianne...
Siinä meillä taas yks teini joka on itse syntynyt 90-luvulla, jaa että ihan "paskointa musaa" tuo kommentti on niin teinin suusta kun vaan voi olla.
Omasta mielestä maiden on yhtä varteen otettava bändi ku mikä tahansa muu metalli bändi mutta kiitos mielipiteestäsi arvostan sitä.
Jos tykkää niin tykkää... Onhan se maiden mainetta niittäny ja muutenki kunnioitettavan arvonen bändi.. En kyllä tykkää musiikista mutta se on vaan mun oma mielipide... En kyllä ite lähtis tappelemaan tollasesta asiasta ku siihen ei oo mitään oikeeta vastausta... MUN mielestä maiden on paskaa musaa mutta jos joku siitä tykkää niin VITTU ANTAA PALAA VAAN!