Hyvä hiusväri!?

Mikä ois hyvä tummanruskea kestoväri mikä pysyy eikä haalistu hirveen nopeesti? Ja mieluiten oikein tumma tummanruskea väri. :)
4464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

carnier nutrissen tummanruskea väri, itse olen värjännyt sillä ja tuli melkein kun musta, ja sitten kun se on haalistunut niin ei ole näyttänyt hirveän rumalta, vaan tummanruskealta!:)

Äänestä
  • Garnier nutrisse ehdottomasti!

    Äänestä

  • tytsy kirjoitti:

    Garnier nutrisse ehdottomasti!

    teillä kokemusta siitä 100% color hiusväristä? onko hyvä?

    Äänestä

  • onko kirjoitti:

    teillä kokemusta siitä 100% color hiusväristä? onko hyvä?

    Ei kannata edes kokeilla noita 100% color hiusvärejä. Haalistuvat pois ennenkuin edes kerkeää sanomaan kissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

Mikä ois hyvä tummanruskea kestoväri mikä pysyy eikä haalistu hirveen nopeesti? Ja mieluiten oikein tumma tummanruskea väri. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu