Oliko olemassa jokin treffisysteemi, johon olivat tervetulleita yli 40-vuotiaat vai pettääkö muistikuvani. Sain aikoinaan ilmoituksen "bonkuista", mutta ei ollut silloin ajankohtainen.
Kuka tästä tietäis?
Kuka tästä tietäis?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Bonkut on 30-50-vuotiaille sinkuille tarkoitettu yhteisö. Ks aiempaa viestilistassa otsikolla:
"Mitä asiallisia deittipalstoja". Jos haluat kutsun sivuille voit lähettää minulle tai Virpille sp-osoitteesi. Oma osoitteeni on [email protected]
lämpimän näköinen nainen!Tulin ihan hyvälle tuulelle katsoessani hymyäsi.
T: Eräs nainen joka nyt uskoo että täälläkin on sitä lämpöä...
Lämpöä taitaa olla sielläkin päin:))
Bonkut on MSN yhhteisö ja voi hyvin, mutta miespuolisia bonkkuja tarvitaan lisää. Ei tarkoita, etteikö naisetkin ole tervetulleita.
Seuraava ex temporee tapaaminen Teerenpeleissä perjantaina 15.12 alkaen n. kello 18
Tule rohkeasti mukaan .
Etsi B kyltti ja iloisia Bonkkuja
Tv Jussiii
Aikaa on kulunut siitä kun viimeksi yritin tulla bonkkuihin mukaan. Mutta jos jotenkin pääsis ainakin niille sivuille kirjaantumaan näin kahden vuoden jälkeen olisi huimaa, tulla joskus jopa paikan päälle.
Bonkuissa ei tarvitse ainakaan pitkään murjotaaa!!
Hannelore1