tää on ehkä väärä paikka ettii,mutta missä helvetistä roccareita(tai vastaavii)löytää?oon ala ikänen,joten ei oo ihan viel baareihin asiaa.asun stadissa,mutta en silti nää teit missään!jos jollekkin roccarille kelpais tämmösseen roccari pimun seura,niin laittakaa mailiossianne tänne!please,en jaksais kuunnella mitään mussutusta,eli negatiivist kommenttii ei kaivata..rock´n´roll 4-ever!
mist teit löytää?
rock baby
8338
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
laitapas kuule sama ilmoitus osoitteeseen http://www.usacarclub.net/keskustelu/ tai saavu tontille tapahtumaan http://www.bigwheels.info/ - samanhenkistä seuraa löytyy!
Rock'n'Roll is here to stay - why don't you?
toi alimmainen juttu oli paha,koska ei oo ajokorttii,enkä edelleenkään tunne ketn roccarii stadist...mut heitin ilmotuksen tonne ylempään!kiitti=)ja edelleen otan kaikkii ilmotuksii vastaan.
Alempaan juttuun on vissiin stadista jenkkiautojen yhteislähtö... liftaa kyyiin ;) Siitähän oli kai juttua ylemmässä tai jotain.. mä oon menossa tonne mut toisesta ilmansuunnasta... mut josko joku löytyis, mikäs sen upeempaa kuin matkailu jenkkiautossa rock'n'rollia kuunnellen... :D
jos löytyy!oishan sinne ihan kiva lähtee!=)mä tuun kuule sinne su paikkakunnalles ja liftaan kyytiin;)
Nyt on kimppakyytiasiaa näemmä tuolla sivuillakin!
Juu-u kylhän meitä löytyy...kohan vaa löytys niit kundeiki.. ;) kadut kohta täyttyy enempi noista "hoppareista" ja "poppareista" joten eiköhän näytetä teddyjengissä miten asia menee..tää style siis..ihan great
Eiku elvis tyylillä fleda kondiksee ja menox jenkkirautaan..rock'n roll all night long! Yeah!
ai rokkareit ei o, missä te sit pyöritte ?
mä en taida yhtään tyttöö tuntee joka tykkäis rockabillystä tai siis tykkää mut ei pidä sitä elämäntapana niinku minä jos sellasen tapaisin ni heti veisin jenkillä auringonlaskuun.
juups..mä pidän sitä elämäntapana se on niikus sillai parasta mitä voi tapahtuu... ;) ja tää sama kyssäri on sit mulla et missä työ pyöritte ku ei oo pahemmin näkyny...tai sillon tällön mut jotkut rockabillyt on sit sil viisiin rasittavii ku ne ottaa sen tyylisii kanoi jotka ei oo yhtään rock'n roll...sellai sitä pitää olla ainaski rockareitten jos haluu et on sama style ja fleda tieteski kondikses ja kaikkee muuta tilpehöörii...niih hey kaikki rockarit/rockabillyt/psychobillyt meilatkaa mulle: [email protected] ps. tää on siis suunnattu periaatteessa niille kundeille ! 4ever
rock cat hey vie mut auringonlaskuun sillä jenkillä, bleas