**Eminem**

Voisko joku kertoo mulle jtn. perus tietoo eminemistä kuten iän ja nimen ja sit sitä rataa..??:) olisin TODELLA kiitollinen pikaisesta avusta!!! Kiitos jo valmiiksi!!:)
3372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • eminem oikealta nimeltään Marshall Bruce Mathers 3 on syntynyt 17.10.1972. kansas cityssä. Hänen perheeseensä kuuluu 10 vuotias tytär Hailie. velipuoli Nate (en ole iästä varma), tytärpuoli Alaina ja toinen tytärpuoli Whitney, ja vaimo Kimberly (Kim). Hän asuu Oaklandissa. Hänen isänsä jätti hänet ja äiti Debbien kun em oli vain muutaman kuukauden ikäinen eikä em ole sen jälkeen kuullut mitään isästäään. Muuta juttua löytyy kyllä jos etsii...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tietämötön kirjoitti:

Voisko joku kertoo mulle jtn. perus tietoo eminemistä kuten iän ja nimen ja sit sitä rataa..??:) olisin TODELLA kiitollinen pikaisesta avusta!!! Kiitos jo valmiiksi!!:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu