Mua ärsyttää...

Mua ärsyttää ku kaikki vaahtoo ja kyseelee siit et Onks Billie Joe Homo, tai bi...Mitä se kenellekkään kuuluu, eiks se oo sen yksityis asia! Jos ite oisit bi,lesbo,tai homo, nii et varmaa menis sitä koko maailmalle tiedottamaan! Sitä paitsi Billie on onnellisesti naisen kanssa namisissa...Ja Green Day tekee parasta musiikkia.piste.
141185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Ja kukakohan siitäkin vaahtoaa, ilmeisesti kaikki teinit kun ei ole omiin korviini kantautunut. Näköjään bändistä on taas tullut joku teinien suosikki "American Idiot"-levyn myötä, viimeksi bändi oli pinnalla silloin kun olin itse teini ja joka paikassa soi tämä "Basket Case"-rallatus...

Äänestä
  • Eikös hänellä ole vaimo ja lapsiakin? (Teinikseille tiedoksi, hän ei ole enää kahdenkymmenen:)

    Äänestä

  • ^*^ kirjoitti:

    Eikös hänellä ole vaimo ja lapsiakin? (Teinikseille tiedoksi, hän ei ole enää kahdenkymmenen:)

    HÄN EI OLE ENÄÄ KAHDENKYMMENEN!!!! voi prkl mä vihaan teinixxxxxxxxx:siä!

    Äänestä

niin no mitä väliä sillä on,et onks joku homo vai ei....ihan sama vaik oliski homo ei kai se ny ketään haittais paitsi sellasii kenen mielestä homous on jokin sairaus.ja homous ei oo mikään sairaus,ymmärtäkää se!
green day ei oo mitään punkkia,sex-pistols on ja misfits.piste.

Äänestä
  • joiden mielestä vaan kaikki huonosti rämpytetty paska on punkkia, kyllä mää kuule veikkaisin että billie joe:lla oli nuorena vähän enemmän asenetta kuin sulla

    Äänestä

  • heh kirjoitti:

    joiden mielestä vaan kaikki huonosti rämpytetty paska on punkkia, kyllä mää kuule veikkaisin että billie joe:lla oli nuorena vähän enemmän asenetta kuin sulla

    Asennetta green day:ltä on löytyny aina. Ja hyvää helvetin hyvää musaa tekevät. Ittellä löytyy kaikki levyt tuolta hyllystä vaikkakaan enää en jaksa kuunnella ku harvoin. Aikasemmas viestis ehdotin green day foorumia koska: sielä on paljon keskustelua asiasta ja yks foorumi riittää, green day on hyvä bändi mutta se ei ole punkkia, ei millään jaksa "billie on ihq!!!11 T: GD-FanBrokenDream2005

    Äänestä

  • Fat-Mike kirjoitti:

    Asennetta green day:ltä on löytyny aina. Ja hyvää helvetin hyvää musaa tekevät. Ittellä löytyy kaikki levyt tuolta hyllystä vaikkakaan enää en jaksa kuunnella ku harvoin. Aikasemmas viestis ehdotin green day foorumia koska: sielä on paljon keskustelua asiasta ja yks foorumi riittää, green day on hyvä bändi mutta se ei ole punkkia, ei millään jaksa "billie on ihq!!!11 T: GD-FanBrokenDream2005

    no ei ole ollut pitkään aikaan, mutta se on taas tää ikuisuus kysymys mikä on punkkia ja mikä ei. Henk.kohtaisesti olen ainakin sitä mieltä, että dookie oli punkkia. Mutta jokainenhan voi vetää rajan ihan mihin haluaa, mutat henkilökohtaisesti en voi sietää näitä vanhoja punk bändejä tyyliin sex pistols ja clash. Ramoneksella on hyviä kappaleita tyyliin i'm Not afraid of life, pet semetary, gerden of serenity jne, mutta ne muut rämpytykset on ihan persiistä. Kai noi rankat hc punkkarit kutsuu noitakin kappaleita punkiks :). Itse kuuntelen nofx:ää, No use for a namea, rise againstia, enstandia, strung outia, lagwagonia jne. Ai niin ja tietenkin Me first and the gimme gimmesiä : ). Ja mua varmaan kiinnostaa onko ne punkkia vai ei, ihan vitun hyvää settiä kuitenkin.

    Äänestä

IHMISET!

BILLIE JOE EI OLE MIKÄÄN HOMO SILLÄ ON 2 LASTA JA VAIMO SE ON NAIMISISSA SIIS NAISEN KANSSA JA SE ON 33 VUOTTA JA MÄ RAKSTAN gREEN dAYTÄ SE ON NIIN IHANA SEN MUSA JA BILLIE JOE ON NIIN SÖPÖ NIIN IHANA JA NIIN PARASA MUSA SIIS SE EI OLE BI!!!!!!! T: Gree Dayn KANNATAJA JA IHAILIA ,JA BILLIE JOE ON NIIN SYÖTÄVÄN SÖPÖ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

NIIN MUAKIN OTTAA AIVOON ETTÄ IHMISET SANOO BILLIE JOETA HOMOKSI MUTTA SE ON KAHEN LAPSEN ISÄ JA NIIN IHANAN SYÖTÄVÄN SÖPÖ


Green Day on pars!

Äänestä
  • miks se ei vois olla bi jos sil on lapsii?? perkele!

    Äänestä

  • tröuble kirjoitti:

    miks se ei vois olla bi jos sil on lapsii?? perkele!

    Ei näytä mahtuvan tuo noiden pienten ihkuttajien kalloon.

    Äänestä

  • voi että teijän kans......Billie Joe kirjoitti nuorena biisin "Coming Clean", joka ilmestyi Dookie-levyllä. Kappaleessa hän kertoo ensimmäistä kertaa olevansa bi. Ja mä en tajuu mitä kauheeta siin on. Eiks Green Dayn musa ole loppujen lopuks ensimmäisellä sialla, eikä niiden seksuaalinen suuntautuminen. Pah.

    Äänestä

mitäs ite siinä vaahtoot. arvaa kiinnostaako.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


whatsername.. kirjoitti:

Mua ärsyttää ku kaikki vaahtoo ja kyseelee siit et Onks Billie Joe Homo, tai bi...Mitä se kenellekkään kuuluu, eiks se oo sen yksityis asia! Jos ite oisit bi,lesbo,tai homo, nii et varmaa menis sitä koko maailmalle tiedottamaan! Sitä paitsi Billie on onnellisesti naisen kanssa namisissa...Ja Green Day tekee parasta musiikkia.piste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu