Asento?

Missä asennossa "tuolissa" ollaan kun tehdään olkapäähän tai rintaan?
51010
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitäisköhän toi tajuta kysymättäkin?!?!!!!

Äänestä

normaalisti ;)

Äänestä

lähetyssaarnaaja-asennossa

Äänestä

sellanen tuoli mihin istutaan hajareisin, ja nojataan ettei heilu siinä penkissä. ihan kuin hammaslääkärin tuoli väärinpäin. =)

Äänestä

Sieistut ihan normaalisti siin penkissä!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matafaka kirjoitti:

Missä asennossa "tuolissa" ollaan kun tehdään olkapäähän tai rintaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu