K-maro

k-maro on ihq eix teizki. ja eminemi ja rap 4evA eixx nii. yo boyz & girz
4312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Et oo niiku yhtää wannabe..

Äänestä
  • Yhdyn edelliseen.. "Et oo niiku yhtää wannabe..
    "

    Äänestä

Älä yritä esittää
teiniä..

Äänestä

Toivottavasti sä oot vaan joku pelle mikä yrittää esittää teinixiä, eihän kukaan kirjoita noin.
Niin ja aiheeseen takaisin. K-maro, itse en henk.koht pidä siitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


k-maro 4 eva kirjoitti:

k-maro on ihq eix teizki. ja eminemi ja rap 4evA eixx nii. yo boyz & girz

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu