mistä ohjelma koneelle?

Sellaista ohjelmaa olisin vailla tietokoneella, jolla sais editoitua nauhoitetut raidat (ja mielellään nauhotettuakin suoraan koneelle).
Kun ei pysty saamaan kitaraa, laulua ym. yhtä aikaa nauhallekoneelle.
5346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tää ei ehkä auta niin paljoo mut on tämmönen ohjelma kun "cool edit 2000" jos sull on kAzAa saat sen ilmatteeks kokoversiona tai hankit komppuutterin tai mikrobitin nii saat kokeilu version toivottavasti tää auttaa

Äänestä
  • Cool edit 2000 on paras vaihtoehto, sopii ammattilaisellekkin.

    Äänestä

hanki Kazaalla Reason 1.01 Midiohjelma, siinä on mixerit ymym.vastaa oikeeta studiota eikä oo hirmu hankala käyttää, aika moni ammattilainen käyttää sitä.

Äänestä
  • Cool edit on hyvä ja ehdoton ykkönen on cubase vst. sillä saa tehtyä kaikki alusta loppuun

    Äänestä

Unohda muut ohjelmat. www.n-track.comista imutat n-trackin ja hoidat ittelles siihen "laillisen" rekisteröinnin. Ei oo pakko sillä se toimii ilman aikarajaa mut efektit saa vaan ekalle raidalle ja raitojen määrä on rajattu kymmeneen.
Käytän sitä ite ja toimii!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


z kirjoitti:

Sellaista ohjelmaa olisin vailla tietokoneella, jolla sais editoitua nauhoitetut raidat (ja mielellään nauhotettuakin suoraan koneelle).
Kun ei pysty saamaan kitaraa, laulua ym. yhtä aikaa nauhallekoneelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu