Ennen joulua

mä sekstailen vieraan miehen kanssa.
johan tätä uskollisuusleikkiä on kestänytkin vuosia.
mies ei ole kelkassa pysynyt vaan käväissyt naapureiden kelkassa.
mun vuoro.
naminami en jaksa odottaa kun pääsen jälleen himostelmaan.
21063
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onnea valitsemallasi tiellä

Äänestä
  • taitaa olla jo näkyvissä. Sittenhän on aikaa kelailla kuljettuja reittejä. Nami nami...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


new life kirjoitti:

mä sekstailen vieraan miehen kanssa.
johan tätä uskollisuusleikkiä on kestänytkin vuosia.
mies ei ole kelkassa pysynyt vaan käväissyt naapureiden kelkassa.
mun vuoro.
naminami en jaksa odottaa kun pääsen jälleen himostelmaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu