lumene hydra drops

onko kenelläkään kokemusta aiheuttaako näppyjä? tykkään meikkipuuterista mutta sen päälle ei tartu aurinkopuuteri.. eikä meikkipuuteri jotenkin pysy kauaa..max factorin..
2397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei aiheuta näppyjä ainakaan minulla.
Olen hirmu vaalea ja kalpeahko, kaikki sävyt ehkä vähän liian oransseja minulle mutta ihanan raikas ja kosteuttava, luonnollinen lopputulos. Suosittelen jos vain värisävyjen puolesta käy :)

Äänestä
  • Vaalein sävy eli 010 Kalpea kuu on ainakin minulle sopiva. Ei tule näppyjä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

onko kenelläkään kokemusta aiheuttaako näppyjä? tykkään meikkipuuterista mutta sen päälle ei tartu aurinkopuuteri.. eikä meikkipuuteri jotenkin pysy kauaa..max factorin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu