Kannataa suunnata Fitness Expoon

Pakkotoistolla osasto Fitness Expossa.

--------------------------------------------------------------------------------

Eli paikalla ollaan tällä kertaa. Tuomme matkaan Mass blastia rajut määrät, samoin Proslow toki omat paidat, lippikset yms. sälä. Tere tulmast
4375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi LOLLOTILOO ;) ;)

Äänestä
  • Ihan turha lollotella, minä ainakin ostan sieltä Pakkispipon.

    Mikä on Pakkiksen osaston numero, että löydän?

    Äänestä

  • lollottelet kirjoitti:

    Ihan turha lollotella, minä ainakin ostan sieltä Pakkispipon.

    Mikä on Pakkiksen osaston numero, että löydän?

    Yritin etsiä sitä osastonumeroa Fitness Expon sivuilta (www.fitnessexpo.fi), mutten löytänyt koko Pakkotoistoa sieltä? Varmaan saaneet jonkun peruutuspaikan eikä ole vielä ehditty päivittää.

    Äänestä

Mutta milloin saadaan Suomi24:n edustus noihin messuille?

Voitaisiin painaa omia paitoja logolla "Suomi24, Voimailu"! Tietysti lanseerataan omia ravintolisiä, Suomi24Voimabooster, Suomi24Proteiini jne. Kaikista halvimmat ja laadukkaimmat EVER ravintolisät!

Ja yksi asia! Pl4y3r EI hoida markkinointia!

Ja tietysti messuilla pitäisi esiintya Hicaman, Testosika ja Fractioman.

Miettikää, sit kateelliset kilpailijat puhuis meistä nimettöminä eri forumeilla tyyliin "Mikä on muka Suomi24 liikevaihto", "Kalliita", "En osta" OLISKO VÄHÄN TYLYÄ!

Kyllä, tästä on hyvä lähteä! Suomi24, voimailu vuodeksi 2007 Fitness Expoon!!! Nyt meillä on VISIO!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


messumies kirjoitti:

Pakkotoistolla osasto Fitness Expossa.

--------------------------------------------------------------------------------

Eli paikalla ollaan tällä kertaa. Tuomme matkaan Mass blastia rajut määrät, samoin Proslow toki omat paidat, lippikset yms. sälä. Tere tulmast

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu