Italo autot on paskoja impotenttien kulkupelejä

Ostakeehan kunnon autot!!
61090
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Oliko vielä jotain muuta järkevää....?

Äänestä

kertoisitko vielä mikä pitäs ostaa?

Äänestä
  • ei se ilkee, hannari ku on tai sit se heittää jonku polkupyörä jutun tai koittaa kehitellä jotain muuta tyhmää (omasta mielestään varmaan tosi fiksua).

    Äänestä

  • ferrari testarossa
    lambourghini gallardo on autoja

    Äänestä

se tekee niistä paskoja, kun niitä ei raaski polttaa, toisin kuin niitä Opeleita joita sinä palvot.

Äänestä

Juuttuks sun iso mulkkus Alfa-pojan pakoputkeen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teemu "kolu" kirjoitti:

Ostakeehan kunnon autot!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu