Se on joka saakelin kerta kun alkaa tanssimaan naisen kanssa hiemankaan lähemmin, niin ottaa aina eteen, enemmän tai vähemmän kovaksi. Joskus se vaan villinnyttää (kännistä) naista lisää ja nainen hinkkaa persettään etumusta vasten. On tullut pantua merkille, että avoimen seksuaalisessa tanssissa se on ei-negatiivinen asia.
Mutta sitten on tilanteita, kun haluaisi vaan juttelemisen lomassa tanssia silleen puolilähekkäin ilman mitään seksuaalista tarkoitusperää. Siinä sitten joutuu koko ajan varomaan, ettei mene liian lähelle toista. Ja kun sitten tuntee hepissä, että nyt osu tytön lantioon, niin vähintään punastuu ja nolostuu.
Niin piti kysyä, että miten naiset suhtaudutte miehen erektioon tanssiessa? Ja lähinnä tanssissa, jossa ei hinkata ja kourita toisia, vaan jutellaan ja ollaan ujona ekaa tanssia tanssimassa.
ps. En koe tätä ongelmana(joskus lähinnä huvittaa), vaan ihan mielenkiinnosta kysyn täällä(kun täällä kehtaa kysyä nimettömänä) miten naiset suhtaudutte. Oisko tää vielä parinkympin yliviriiliyttä?
Tanssiessa ottaa eteen joka kerta
7
4495
Vastaukset
- GothicWhite
itsellä ei ole usein käynyt vain välillä...Oppitunneilla kerran kävi että opettaja huusi tuleppas pistämään vastaus tähän tehtävää ja juuri kun ajatus oli vähän karkaillut muualle:D
Ja kaikein noloin oli kun törmäsin ensirakkauteeni alaasteella ja näin ensirakkauteni ensikertaaa. Hän tuli todella lähelle ja sanoi hei ja lausi nimeni "en ollut koskaan ennen nähnyt tyttöä" Hän pyysi että näyttäisin silloin muodissa olleit sm-liiga korttejani. Menin ensin punaiseksi sitten ihan jumiin ja hissuksi.alapää nousi ennätysnopeudella pystyyn noin 5sec.. Tyttö jäi siinä sitten ihmeissään katsomaan ja sain juuri ja juuri annettua kortit hänelle.. ihanaa tämä nuoruus ja ensirakkaudet.. tuli nolattua itsensä heti ensikättelyssä ja oikein kunnolla:D- Herra 44v
Tuo on ongelma, joka vaivaa nuoria miehiä kun hormonit jyllää ja aktiviteetintarve on kova.
Ihan tuttu ilmiö monelle miehelle, minkä toiset naiset ymmärtävät mutta useat ymmärtävät väärin.
Lohdutukseksesi voin kertoa että ikä yleensä hoitaa tuon ongelman, samoin säännöllisen kumppanin löytyminen. Ja opastukseksi sen että jos jännität, niin aina varmemmin ongelma nostaa päätään ;) Yritä siis olla rentona ja unohtaa koko nainen tanssiessasi.
- nainen
Aluks saattaisin kokea häkeltynyttä huvittuneisuutta, mut sehän on lopuks merkki siitä, että pidät tanssipariasi haluttavana...eli olisin imarreltu.
- burn-out
itse asiassa tommosta tapahtuu tosi usein, että miehellä ottaa eteen tanssiessa. melkeinpä joka kerta, kun oon baareissa miehiä tanssitellut.
sehän on musta oikeesti aika imartelevaa.. tietenkin, jos mies ei itse rupee mitenkään "pervoilemaan" tai hinkkaamaan itteensä mua vasten. sehän on vaan ihan luonnollista! - yhtään
Ei tuollaisesta tarvitse punastella. Itsestä tuntuisi vain imartelevalta jos tuntisin että mies kovettuu tanssiessa. Ja tykkään että mies vetää lähelle tanssiessa.
- Anonyymi
Minä tykkään puristaa naisen persettä tanssiessa ja työntää kovan kaluni löhelle naista jotta varmaan tuntuu.
- Anonyymi
Se on pillun puutetta jos ei kykene tanssista nauttimaan ilman seksuaalisia ajatuksia.eli yrittäkää saada edes joskus pallinne pilluun tyhjäksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun533876KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar902276Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo451922- 221753
- 281506
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?231440- 151142
- 311108
- 1061033
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale791022