Irrumator

Mainostetaan nyt kunnolla taas. Www.mikseri.net/irrumator sisältää uutukaisen uutta itsariduumia. Pitäkää hauskaa ja tsekatkaa ihmeessä.
4235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä tuota projektia pitää supportoida levytilauksen muodossa. Sen verta tuo itselle kolahti, että viikonloppu-fiilistelyjen taustamusiikiksi tuo on hommattava.

Van näkee sit että meneekö ens kuulle, mutta paiskaan mailillla sit.

Äänestä
  • Tosiaan että meillähän juuri tässä jossain välissä tulossa sitä uuttakin materiaalia pihalle (miksaukset ja muut on valmiina - taiteet vain uupuvat). Tyyli on pikkaisen ambienttimaisempi - tai no, dronea ja ambienttia ja muuta skitsoa ja sitten on vielä tuo aikaisempi - metallisempi lätty. Ainakin on mistä valita.

    Äänestä

  • ArchHereticAngelo kirjoitti:

    Tosiaan että meillähän juuri tässä jossain välissä tulossa sitä uuttakin materiaalia pihalle (miksaukset ja muut on valmiina - taiteet vain uupuvat). Tyyli on pikkaisen ambienttimaisempi - tai no, dronea ja ambienttia ja muuta skitsoa ja sitten on vielä tuo aikaisempi - metallisempi lätty. Ainakin on mistä valita.

    Se mitä kuvaa saanut musiikistanne niin hyvää "paskaa" on varmasti tulossa. tosiaan joo menee ensi viikkoo tilaukset mutta kyselen sitten tarkemmin mitä on tarjolla :)

    Äänestä

  • kaetsu kirjoitti:

    Se mitä kuvaa saanut musiikistanne niin hyvää "paskaa" on varmasti tulossa. tosiaan joo menee ensi viikkoo tilaukset mutta kyselen sitten tarkemmin mitä on tarjolla :)

    Hehee Eli humalassa tietysti kannattaa kirjoitella :D

    Mutta joo tilailen sitten.

    Fuck the christ! - Nussi jeesusta heheh!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ArchHereticAngelo kirjoitti:

Mainostetaan nyt kunnolla taas. Www.mikseri.net/irrumator sisältää uutukaisen uutta itsariduumia. Pitäkää hauskaa ja tsekatkaa ihmeessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu