Latasin ensimmäisen kerran uuteen mp3-soittimeeni (Creative Zen Nano Plus) biisin netistä (testibiisi Cdon.comista). Kappale ei kuitenkaan lähde soimaan soittimen kautta, biisi näkyy näytössä, mutta "play"-napista ei tapahdu mitään. Creative MediaSourcen kautta toimii. Missä vika?
Auttakaa ihmeessä ennenkuin menee hermo!
Auttakaa ihmeessä ennenkuin menee hermo!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ja jos ei toimi niin soitin on rikki. Ei kai siinä sen kummempaa... Lisää hyvää mainetta creativelle.
Taas hyvä esimerkki miksi iPod on noin suosittu soitin kuin se on.
http://www.apple.com/ipod
Tarjosit sitten oikein ratkaisua kysyjän pulmaan? Hyvin tehty, iPodin käyttäjien maine senkun kasvaa. Kunniahan on mennyt jo aikaa sitten.
jättää koko iPod väliin. Itse asiassa Zen Nano Plus on erittäin houkutteleva vaihtoehto, täytyy nyt harkita vielä saisinko epämiellyttävän iPodistin stereotypiamaineen harteilleni jos iPod nanoon päätyisin.
Tosin iPodeista on tullut luettua sen verran ikäviä kokemuksia, että että. Noh, kaikilla aparaateilla lienee maanantaikappaleita.
http://www.apple.com/fi/ipodnano/features.html
Jepjep. Ilmeisesti ei ole enää minin alukuorta, kuoren värejä vähemmän tarjolla (värikuoret five-pack 29€ tms), akun laatu ja vaihdettavuus (myös kustannuksiltaan) suuri kysymysmerkki.
Täytyy antaa asian hetken muhia. Yksi hyvä vaihtoehto on ostaa 1GB Zen Nano Plus ja antaa soittimien/hintatason vielä kehittyä.
Kaipa noita muitakin vaihtoehtoja on.