haisevat ja hikoilevat jalat

Mitä halpoja tuotteita tähän
olisi muu kuin vocca.
86812
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Saippua...

Äänestä
  • Ei auttanut.

    Äänestä

  • duuki kirjoitti:

    Ei auttanut.

    vauvan natusan talkkia jalkoihin ennen sukkia.auttaa ja on halpa!
    ÄLÄ KÄYTÄ PUUVILLASUKKIA!!!
    Vaan villaa yli 60% sisältävät sukat ovat parhaat!!!

    Äänestä

hikoiluun auttaa vanha ja hyvä konsti. Osta alunajauhetta apteekista ja sirottele sitä hiukan sukkiin ennen kuin laitat jalkasi. Tietenkin puhtaa jalat ja sukat. Älä koskaan laita jalkavoiteita varpaiden väliin.

Äänestä

En itse huomannut että vocca olisi tehonnut mutta jalkaspray (eri merkkejä) ja kenkiin suihkutettava antibakteerinen hajunpoistospray (eri merkkejä) yhdistelmänä toimii. Myös kannattaa kiinnittää huomiota kengän hengittävyyteen, eli sisätöissä kengät pois tai sandaalit (itse en käytä sandaaleja sukkien kanssa en sitten niin millään :D )ja hyvät pohjalliset.

Äänestä

Avonilta löytyy runsaasti erilaisia jalkojenhoitotuotteita, myös hikoilua estäviä ja vähentäviä. Deodorantteja ja talkkeja.
Hinnat 5-7 € luokkaa. Katso www.avonfi.com nettisivuilta yhteydenotto niin saat lähimmän Avon-myyjän tiedot. Avonilta löytyy laaja valikoima muitakin miestentuotteita, hyvälaatuisia, edullisesti :-)

Äänestä
  • oriflamella on monta vuotta sitten tunnettu jalkojen hoito sarja mikä on ollut todella menestys halpojen hintojen takia.
    voit käydä tutustumassa kotisivuuni niin sieltä löydät aina uusimman kuvaston missä sitten näkyy kaikki voimassa olevat tarjoukset www.my.oriflame.fi/heidi_sirvio tai sitten voit etsiä itsesi lähimmän myyjän www.oriflame.fi joka varmasti auttaa sinua löytämään oikean tuotteen juuri sinun jaloillesi.

    Äänestä

voi ei laitoin tuohon yhteen vastaukseen myös yhden linkin mistä voit saada edullisia ja hyviä tuooteita jaloillesi,olen taas pikkasen rävelö anteeksi
on sellasen otsikon alla kun täältä löytyy myös

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Duuki kirjoitti:

Mitä halpoja tuotteita tähän
olisi muu kuin vocca.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu