Nissan pick-up

Millaiset on kokemukset nelivetoisesta Nissan pick-up:sta? Työn vuoksi joutuu kulkemaan metsäautoteillä paljon ja suurempi maavara ois tarpeen. Lisäksi kiinnostaa ko. auton kulutus.
2859
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos vielä on alla krouvit kummit, ettei mutaan jää,niin kyllä pärjää. Polttoainetta kyllä menee, kas kun ittellä on 2,4 bensakone.
Normikulutus on tuola 10-12 litran välillä.
Toi on kyllä vanha, -89. Mutta eipä tarvii niin sääliä pikku klohmuja.

Äänestä

moi
kannattaa sitten ottaa kuomullinen versio et ei kannut ole lumen seassa lavalla tai kunnollinen pressu mut kantsii kuomullinen hommata , mulla itellä lantikka , huoltoauto /paku...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarttis tällaisen kirjoitti:

Millaiset on kokemukset nelivetoisesta Nissan pick-up:sta? Työn vuoksi joutuu kulkemaan metsäautoteillä paljon ja suurempi maavara ois tarpeen. Lisäksi kiinnostaa ko. auton kulutus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu