Eminem mielipiteet...

L.A.R.A

No mitkä ovat sinun lempi kappaleesi???(siis eminemin cd.llä).Mun on the real slim shady ja without me ja sitte stan...Mutta on muitakin hyvii, emmä sitä muuten kuuntelis!!!

L.A.R.A = L.R

10

440

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Shadygirl

      Mun mielestä Eminemin parhaat kappaleet on The Real Slim Shady, Cleanin' out my closet ja erityisesti HAILIE'S SONG...musta on tosi hienoo et Eminem on tehny laulun omalle tytölleen ja kertoo koko maailmalle että rakastaa sitä enemmän ku itse elämää...siinä laulus on tosi hyvät sanat!!! Ja onhan niitä sitte muitaki hyvii... kaikki The Eminem Show -levyn kappaleet on hyviä!!

      • Chompper

        Yhdistyn shadygirlin mielipiteeseen koko Eminem Show:n hyvistä biiseistä (tosin KAIKKI Eminemin biisit on hyviä) ja samoin siitä miten se kertoo Hailien tärkeyden.
        Yeah... like them all... eli en luettele niitä
        Kaikki Infiniten ajoista on hyviä.
        Hell motherfuckin yeah...


      • shadybabe*
        Chompper kirjoitti:

        Yhdistyn shadygirlin mielipiteeseen koko Eminem Show:n hyvistä biiseistä (tosin KAIKKI Eminemin biisit on hyviä) ja samoin siitä miten se kertoo Hailien tärkeyden.
        Yeah... like them all... eli en luettele niitä
        Kaikki Infiniten ajoista on hyviä.
        Hell motherfuckin yeah...

        Näin on. Toi Hailie's Song on JUST sulonen .. ja kaikista Emin biiseistä löytyy JOTAIN hyvää, oon sen huomannu .. Eilen ihastuin uudestaan Staniin josta en ollu ainakaan vuoteen diggaillut :). että näin.


    • ¤Thug Girl¤

      cleanin out my closet upee biisi ja melkeen kaikki muutki sil the eminem show albumil!!!

    • AmeeBa

      Olet varsinainen jääräpää. Usko nyt jo että et muutu isommasi, vaikka käyttäisitkin kahta numeroa liian isoja vaatteita.

      • L.A.R.A

        OLET VARSINAINEN PISSI PÄÄ, PISSI PÄÄ JA MIILJOON KERTAA KANA AIVO AIVO KANAN KAKKA


      • AmeeBa
        L.A.R.A kirjoitti:

        OLET VARSINAINEN PISSI PÄÄ, PISSI PÄÄ JA MIILJOON KERTAA KANA AIVO AIVO KANAN KAKKA

        OLENKO MINÄ VARSINAINEN PISSIPÄÄ VARSINAINEN KANAN KAKKA MILJOON KERTAA KANA AIVO AIVO KANAN KAKKA? Tuotako meinasit? Jestas,


    • Anonyymi

      Rap god

      • Anonyymi

        Rap god on hyvä


    • Anonyymi

      Rapskeidaa 🦧💩🤪

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      163
      2566
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      75
      2380
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      69
      2042
    4. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      128
      1853
    5. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      109
      1828
    6. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      104
      1570
    7. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1554
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      40
      1418
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      81
      1214
    10. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1211
    Aihe