kukas käyttää? sisältää öljyä joten mietin tukkiiko huokoset ja aiheuttaako näppyjä, muutenkin aika hajustettu on..
ldb sävyttävä
päivävoide
4543
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vuosia sitten,mut löysin paremman "saman oloisen"väril.kost.voiteen.Apteekista Louis Widmerin sävyttävä kost.voide,mielestäni on hyvä,kokeile jos tykästyt.
Levittyy melko epätasaisesti, liian vetinen koostumus. Tuoksu on tosiaankin melko voimakas ja väri liian kellertävä.
Käytän Lumen sävyttävää päivävoidetta; se on hyvä tuote!
Minulla parhaiten on toiminut Dermalogican sävyttävä päivävoide.
Koostumus, väri ja kaikki on ihan ok, mun mielestä! Ei tuki ihoakaan,levittyy tasaisesti-miten ihmeessä joku väitti muuta?
Tätä päivävoidetta on valmistettu vuosikausia, ellei jopa kymmeniä. Aina vaan on loppu kaupasta, sen täytyy kertoa jotain suosiosta? Oon joskus jopa sekoittanut liian vaaleaan meikkivoiteeseen, toimii.