kotisolarium

Hei kaikki!ostin itselleni puolivartalosolariumin merkkiä dr.kern. Laitteessa on neljä pyöreää säädettävää nappia,joissa numerot yhdestä kymmeneen.osaisiko joku kertoa mitä nuo napit ovat? ajastin on eri napissa.
1470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

napit kertovat käyttökerrat.
kun olet käyttänyt kerran laitetta, laitat viisarin numeron 1 kohdalle jne jne.
toinen nappi on toista mahdollista käyttäjää varten.

eli ovat muistiapuna...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua? kirjoitti:

Hei kaikki!ostin itselleni puolivartalosolariumin merkkiä dr.kern. Laitteessa on neljä pyöreää säädettävää nappia,joissa numerot yhdestä kymmeneen.osaisiko joku kertoa mitä nuo napit ovat? ajastin on eri napissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu