mies masturboi vaikka olemme suhteessa ja hän saisi milloin vain haluaa.
Minun mielestä loukkaavaa minua kohtaan.
Mitä mieltä te olette?
mies masturboi
13
3780
Vastaukset 13
- Wankwank
Ei nyt kyllä ymmärrä, loukkaa sinua? miksi? jättääkö hän sitten antamatta sinulle?
Runkkaaminen on kivaa ja normaalia, jokainen sitä tekee!- siksi
siis se loukkaa minua siksi että seksi on vähäistä sen takia. ei muuten.
- jotain muutakin
siksi kirjoitti:
siis se loukkaa minua siksi että seksi on vähäistä sen takia. ei muuten.
esim. dildoa?
- Mie kans
Me masturboidaan yhdessäkin... tai joskus mies masturboi ja minä katselen... tai minä masturboin ja mies katselee...
- minua kohtaan
koska en vetelis hanskaan vaan sun pimpsaan, nii et jos dumppaisit mokomat runkkarit ja siirtyisit tosimiehiin.
- ashes
On se kun naiset kieltää meiltä nykyään kaiken kivan.
- just...
Miehet runkkaa aina suhteessa tai ei. Vaikka saisivat seksiä päivittäin. Täytyy kuule vaan oppia elään asian kanssa!
- nainen
Oi voi... Olen seurustellut pari vuotta ja kummatkin masturboimme vaikka saammekin toisiltamme seksiä kun haluamme. Oletko mustasukkainen miehestäsi miehellesi vai mikä ihme sinua vaivaa? Omaatko todella huonon omantunnon vai oletko vähän pyörällä päästäsi? Masturboiminen, vaikka olisi suhteessa, on TÄYSIN normaalia.
- Suomalaisessa elokuvassa
Mies heitti repliikin vaimolleen:
"En oo ees runkannu, kaiken oon sulle säästäny."
Tai jotain sinnepäin. Repesin ihan täysin.
Itekin masturboin joskus, vaikka olen avoliitossa ja saisin mieheltäni milloin tahansa. Joskus vaan kaipaa niitä "omiakin" hetkiä.
Ei kai se sen runkkaaminen sulta ole pois? Älä moisesta loukkaannu.- N29
Heikkolibidoisen miehen runkkaaminen on avo(i)puolisolta pois.
Naisen tai paremmalla draivilla varustetun miehen runkkaaminen taas ei ole.
Itse olen runkkaava emäntä ja kummastakin miestyypistä on kokemusta, ex oli ensin mainittua mallia ja nyx on tätä jälkimmäistä. Ex on ex isolta osin tämän takia.
- Vetäjä
Se on kuule ihan normaalia jos runkkailee,etkö muka itse harrasta sitä? Annan hyvä neuvon sulle,runkatkaa yhdessä,rukkaa kaveriasi ja anna hänen rukata sinua tai ohjaa hänet siihen ja tietysti pitkään sillai että nainen saa ekaksi,niin tulette huomaamaan että se on todella mahtavaa myös orgasmitkin ovat voimakkaammat,älkää hävetkö sitä se on täysin normaalia ja se kuuluu osana seksiin.
"Herkutellaan" - nainen21
se nyt vasta outoa olisi jos hän ei masturboisi. ei omaa kättä voi verrata omaan kumppaniin kai nyt sen itsekin tiedät. etkö ikinä itse masturboi?
- kuuluu asiaan..
Kyllä se kuuluu miehelle ja naisellekin vaikka on parisuhteessa. Sitäpaitsi on hyvä, että mies käyttää edes omaa kättään kun menee vieraisiin jos vaikka nainen ei jaksa! Mitä jos itse haluaisit ihan sairaasti ja mies sanoisi, että pää särkee! Kyllä minä ainakin käytän kättäni jos emme mieheni kanssa ole vähään aikaan seksiä harrastaneet, se on sitä yksityisyyttä mitä ei halua menettää vaikka on suhteessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 961867
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine1391293Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä
Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i1271058Vanhat konkarit ulos Elämäni biisistä - Yle selittelee
Elämäni biisi starttaa taas tänä syksynä. Mukana on ripaus uutta, mutta poissa on iso osa vanhaa... Poissa ovat Markku29953S-ryhmän Israel-boikotti liiketalouden opintojen tapausesimerkkinä
Tätä S-ryhmän Israel-boikottitapausta käsitellään jo kauppakorkeakoulujen ja johtamiskorkeakoulujen esimerkeissä. Se ant32845Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀41828KP-Sesongilla ongelmia?
Tarvitsen luotettavaa katonpuhdistajaa ja kuulin, että KP-Sesonki Oy tekee hommat edullisesti ja asiakkaan tarpeet huomi16758Mitä vit,,tua!
Mikä hiivatin kommunistien teltta oli kirsikan nurkalla, olivat vähällä jäädä telttoinensa auton alle kun olivat sen kul35754Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁68710- 67700