mies masturboi

mies masturboi vaikka olemme suhteessa ja hän saisi milloin vain haluaa.

Minun mielestä loukkaavaa minua kohtaan.

Mitä mieltä te olette?
193935
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Ei nyt kyllä ymmärrä, loukkaa sinua? miksi? jättääkö hän sitten antamatta sinulle?
Runkkaaminen on kivaa ja normaalia, jokainen sitä tekee!

Äänestä
  • siis se loukkaa minua siksi että seksi on vähäistä sen takia. ei muuten.

    Äänestä

  • siksi kirjoitti:

    siis se loukkaa minua siksi että seksi on vähäistä sen takia. ei muuten.

    esim. dildoa?

    Äänestä

Me masturboidaan yhdessäkin... tai joskus mies masturboi ja minä katselen... tai minä masturboin ja mies katselee...

Äänestä

koska en vetelis hanskaan vaan sun pimpsaan, nii et jos dumppaisit mokomat runkkarit ja siirtyisit tosimiehiin.

Äänestä
  • Tosimies ei vetele "pimpsaan" vaan Pilluun! Opettele puhumaankin kuin miehet! Taidat olla joku Jonne...hmpff

    Äänestä

On se kun naiset kieltää meiltä nykyään kaiken kivan.

Äänestä

Miehet runkkaa aina suhteessa tai ei. Vaikka saisivat seksiä päivittäin. Täytyy kuule vaan oppia elään asian kanssa!

Äänestä

Oi voi... Olen seurustellut pari vuotta ja kummatkin masturboimme vaikka saammekin toisiltamme seksiä kun haluamme. Oletko mustasukkainen miehestäsi miehellesi vai mikä ihme sinua vaivaa? Omaatko todella huonon omantunnon vai oletko vähän pyörällä päästäsi? Masturboiminen, vaikka olisi suhteessa, on TÄYSIN normaalia.

Äänestä

Mies heitti repliikin vaimolleen:
"En oo ees runkannu, kaiken oon sulle säästäny."
Tai jotain sinnepäin. Repesin ihan täysin.

Itekin masturboin joskus, vaikka olen avoliitossa ja saisin mieheltäni milloin tahansa. Joskus vaan kaipaa niitä "omiakin" hetkiä.
Ei kai se sen runkkaaminen sulta ole pois? Älä moisesta loukkaannu.

Äänestä
  • Heikkolibidoisen miehen runkkaaminen on avo(i)puolisolta pois.

    Naisen tai paremmalla draivilla varustetun miehen runkkaaminen taas ei ole.

    Itse olen runkkaava emäntä ja kummastakin miestyypistä on kokemusta, ex oli ensin mainittua mallia ja nyx on tätä jälkimmäistä. Ex on ex isolta osin tämän takia.

    Äänestä

Se on kuule ihan normaalia jos runkkailee,etkö muka itse harrasta sitä? Annan hyvä neuvon sulle,runkatkaa yhdessä,rukkaa kaveriasi ja anna hänen rukata sinua tai ohjaa hänet siihen ja tietysti pitkään sillai että nainen saa ekaksi,niin tulette huomaamaan että se on todella mahtavaa myös orgasmitkin ovat voimakkaammat,älkää hävetkö sitä se on täysin normaalia ja se kuuluu osana seksiin.
"Herkutellaan"

Äänestä

se nyt vasta outoa olisi jos hän ei masturboisi. ei omaa kättä voi verrata omaan kumppaniin kai nyt sen itsekin tiedät. etkö ikinä itse masturboi?

Äänestä

Kyllä se kuuluu miehelle ja naisellekin vaikka on parisuhteessa. Sitäpaitsi on hyvä, että mies käyttää edes omaa kättään kun menee vieraisiin jos vaikka nainen ei jaksa! Mitä jos itse haluaisit ihan sairaasti ja mies sanoisi, että pää särkee! Kyllä minä ainakin käytän kättäni jos emme mieheni kanssa ole vähään aikaan seksiä harrastaneet, se on sitä yksityisyyttä mitä ei halua menettää vaikka on suhteessa.

Äänestä

Meilläkin isäntä sörkkii itseään. Välillä katsoo jotain isoperseisen kuvaa ja taas heiluu kädet nivusalueella kuin vähäpäisellä. Seksiä ei halua mutta oma käsi kyllä kelpaa😤😤😤

Äänestä

Masturiiko itteää mies diis jollain keino peniisellä sinne ruskeaan kakka reikään!;

Äänestä
  • Joo, analaukkoonkin käyttää dildoa vaikka on mies!!!!

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Joo, analaukkoonkin käyttää dildoa vaikka on mies!!!!

    Hyi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢 Oksettaa ajatuskin 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

    Äänestä

Naimattomat aatelis­neidot saavat edelleen eläkettä vanhasta rahastosta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


suhteessa... kirjoitti:

mies masturboi vaikka olemme suhteessa ja hän saisi milloin vain haluaa.

Minun mielestä loukkaavaa minua kohtaan.

Mitä mieltä te olette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu