Oletteko helliä näissä yhden yön jutuissa? Ja jos olette, niin miksi? Kiinnostaako nainen, puratteko omaa hellyyskapasiteettia, haluatteko itse hellyyttä vai mitä?
Itse en osaa olla hellä ellen tunne jotain miestä kohtaan, mutta olen saanut yllättävää hellyyttä, myös seksin jälkeen, osakseni jota ihmettelen.
Itse en osaa olla hellä ellen tunne jotain miestä kohtaan, mutta olen saanut yllättävää hellyyttä, myös seksin jälkeen, osakseni jota ihmettelen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ensinnäkin, helliminen on kivaa touhua.
Ja toiseksi, hellimisen tarkoitus on myös laittaa nainen miettimään, miksi jättää asiaa yhden yön suhteeksi, kun on niin kivaa yhdessä, ei pelkästään seksin, vaan myös hellyyden merkeissä !
Sen siis on tarkoitus toimia houkutuksena seurustelusuhteen aloittamiselle, vaikka homma olisikin alkanut yhden yön juttuna.
Sinulle nainen, joka haluaisit treffeille hellän, mutta myös kiihkeän kundin kanssa, joka osaa arvostaa myös suhdetta, muttei pidä pahana sitäkään, että homma alkaa kiihkeänä kuin yhden yön juttu:
katso yhteystiedot täältä:
http://ota.se/mika0800
ja soita !
Elikkäs halu olla mahdollisimman monen ihmisen kanssa "silleen". Ja sitten ihmetellään kun ei enää kelvata kenellekään. Pthyi, sanon minä.
kassit tyhjäämässä ja kuppi kahvia
jotenkin viina saa ainakin meikäläisestä esiin sen yltiöromanttisen pellen joka halailee,pussailee,rapsuttelee ja silittelee vaikka tyynyä paremman puutteessa.
sitä voi esittää romanttisempaa kuin on, että naisella ei jäisi lutka-olo.
hellii kaikkia heti ensitapaamisella, ei osaa rakastaa ketään.
Vähän sama juttu, kuin et, joka on ystävä kaikkien kanssa ei ole kenenkään ystävä.
Se on helppo olla ilman tunteita lämmin ja hellivä. Koska jos on tunteet niin saa joka hetki pelätä millon sattuu. Yhen illan hommassa kumpikin tietää mitä homma on ja millon se loppuu. Molemmat tyytyväisiä ja kumpikin saa hetken ajan tuntea itsensä "pidetyksi, jos ei jopa rakastetuksi" vaikka pelkkää kulissia se onkin...
et haluu olla hellä?
Haluutko heti suoraa yhdyntää, vai tekeekö mieli esileikkejä? Ja yhdenyönsuhteen jälkeen, kuinka nopeesti poistut paikalta. Tai toisinsanoen kuina nopeesti potkit miehen pihalle?;D