etsijä

On pieni ongelma minkä mp3-soittimen ostaisin. haluun että siihen saa laitettua paljon musiikkia. En tiiä kuinka paljo musiikia mahtuu esim 256 riittääkö siihen esim. monta cd-levyllistä musiikkia (20 klp.) soittimessa pitää olla radio ja äänitys mahdollisuus. jasen hinta pitää olla kohtuullinen eli 100-150e
3359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

keskimäärin 256/3,5 on x-kpl

Äänestä

ehdottomasti hommaa iPod nano, joko 2 tai 4 MB. Saat loistavan soittimen flash muistilla, pienen ja tyylikkään soittimen jonka hallinta loistavalla iTunes ohjelmalla on turvallista ja naurettavan helppoa.värinäyttö jolla katselet levyn kannet tai valokuvia.

Äänestä
  • Ei nyt suoranaisesti liity, mutta; onko totta, että iPod nanon akku ei ole vaihdettava? Että kun akku loppuu, joutuu laitekin lentämään roskikseen?
    Jos näin on, mikä toinen soitin vastaisi nanoa, mutta tuota ongelmaa ei siinä olisi? Suosituksia?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minkä ostais kirjoitti:

On pieni ongelma minkä mp3-soittimen ostaisin. haluun että siihen saa laitettua paljon musiikkia. En tiiä kuinka paljo musiikia mahtuu esim 256 riittääkö siihen esim. monta cd-levyllistä musiikkia (20 klp.) soittimessa pitää olla radio ja äänitys mahdollisuus. jasen hinta pitää olla kohtuullinen eli 100-150e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu