Mistä löytyy mustaa pitkää nahkatakkia naiselle kokoa 46 tai 48? Jos tiedät hyvät nettisivut kiitos etukäteen=)
nahkatakki?
12
16833
Vastaukset
- Sanna*
http://www.nahka-asuste.com/
Selaa kuvastoa, niin löytyy!- pitkää nahkatakkia
muttei mistään löydy, en löytänyt tuoltakaan!
Siis aikuiselle. - Hujoppiina
pitkää nahkatakkia kirjoitti:
muttei mistään löydy, en löytänyt tuoltakaan!
Siis aikuiselle.Tosin ainut pitkä naisten takki jossa on isompia kokoja on kätketty tarjoussivulle.
- tytti
pitkää nahkatakkia kirjoitti:
muttei mistään löydy, en löytänyt tuoltakaan!
Siis aikuiselle.mistä löytäisin kohtuuhintaisen mustan resorillisen nahkatakin naisten kokoa xs-s. en ole löytänyt mistään tai sitten aina tuo kyseinen koko on loppu. olen metsästänyt tuollaista kyseistä takkia jo pitkään eikä mistään tunnu löytyvän!! siispä olisin iloinen jos jollain olisi tietoa mistä sellaisen löytäisi.
- Janna
Tsekkaa löytyykö esim. Motovelhojen nettisivuilta sinulle sopiva takki. En muista onko valikoimassa pitkiä takkeja, mutta takkeja kyllä ja nahkahousuissakin löytyy isoja kokoja. Niitäkin sai muistaakseni erikseen tilaamallakin, jopa omien mittojen mukaan.
- hujoppiina
Ei näy olevan pitkiä takkeja tuolla. Tietääkö kukaan muuten noiden housujen koosta mitään, kun ainakin nahkatakit perinteisesti tehdään pari kokoa muita vaatteita pienemmiksi, ja sovittamatta ostaminen on aina turhauttavaa.
- tilasin
www.halens.com
- ellu
atso myös tänne www.karrax.fi
- minä vain
Itse ostin oman takkini kaupasta joka myy Halosen vaatteita. Varmaan löytyy ihan Halosen omistakin liikkeistä. Aitoa nahkaa ja koko 46, erittäin naisellinen malli!
- Hevimies94
Ei pahemmin nettisivuja oo tiedossa mut googlettamal varmaa löytyy... Mut jos asut lähelläkää Lappeenrantaa ni Prisman lähellä (Valtakadulla)on Kontti-niminen kirppari jossa ois 5€ n.20 eri rotsia...
- Anonyymi
Minulla on punainen pikkunahkatakki. En käytä mitään mustaa, inhoan mustaa väriä. Mulla on vain musta hautajaismekko... pakollinen kun kumppanini kuoli... musta on surun väri..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945188Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12125963SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32315654Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16310782Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369401Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!308663Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858468Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426814Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476