Mitä ootte mieltä lahkeista saappaiden sisällä? Itse pidän toisinaan karvakenkien tai saappaiden sisällä lahkeita ja minusta se on aika muodikkaan näköistä, mutta hyvin harva niin pitää enää...? Lehdissä olen kyllä nähnyt monella niin olevan. Onko se niin ettei porukka vai viitsi niin laittaa vai mitä ootte mieltä? Saattaa nimittäin olla merkitystä silläkin että olen yliopistossa ja jos siellä ei porukka oikeen enää viitsi pukeutua nuin, hih onhan se aika teiniä :).
Lahkeet kenkien sisään
Marianna
51223
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sehän riippuu ihan kengistä, niitten tyylistä ja pituudesta. Ja jos ei omista mahdollisimman "pillihtäviä" farkkuja, eli kapealahkeisia, niin niitä leveämpiä lahkeita on vähän hankalampi sinne saappaseen tunkea, ja ei se sitten kauhean nättiäkään ole :D
Niin ja minkä pituiset saappaat sinulla on?
hyi hitto. Aivan karseen näköstä kun naisella housujen lahkeet survottu saappaiden alle. Ei näytä hyvältä. Ei todellakaan.
Samaa mieltä. Olkoon vaikka kuinka muodikasta, mutta typerältä näyttää.
Kauhean näköistä olisi tunkea lahkeet muhkeitten karvakenkien päälle!!! Halloo....
Riippuu saappaista. Hyvännäköiset ratsastussaappaat ovat tosi tyylikkäät housujen lahkeet saappaiden sisällä.
Näin on.