Vanhan kappaleen tunnistus apua.. :D

"Love me, love me. Say that you love me. Fool me, fool me...."
ja jotain. :D
tää kappale soi tosi usein päässä ja ois kiva saaha selville kenen se on ja loput niistä sanoista. :)
kiitos jo nyt kaikille ketkä vaan vaivautuu :D
4359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Pelastajani! :D kiitän. :)

    Äänestä

The Gardigans, eti googlella.

Äänestä
  • Olitpa ihan vitun fiksu kun osasit tuon tietää. Varsinkin kun tuo tieto oli jo kysyjälle annettu. Voit todella onnitella itseäsi tästä suorituksesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hit The Road, Jack. kirjoitti:

"Love me, love me. Say that you love me. Fool me, fool me...."
ja jotain. :D
tää kappale soi tosi usein päässä ja ois kiva saaha selville kenen se on ja loput niistä sanoista. :)
kiitos jo nyt kaikille ketkä vaan vaivautuu :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu