kertokaapa miehet, sekä pojat.. millaisista naisista oikeasti pidätte!
Sillä en voi uskoa että kukaan aidosti pitää naisista jotka ovat pumpanneet ympäri kehoaan silikonia ja ovat blondanneet hiuksensa täysin luonnottomaksi... Eiko persoonallisuus merkitse mitään?
itse ainakin arvostan vastakkaisessa sukupuolessa luonnollisuutta ja persoonallisuutta!
Sillä en voi uskoa että kukaan aidosti pitää naisista jotka ovat pumpanneet ympäri kehoaan silikonia ja ovat blondanneet hiuksensa täysin luonnottomaksi... Eiko persoonallisuus merkitse mitään?
itse ainakin arvostan vastakkaisessa sukupuolessa luonnollisuutta ja persoonallisuutta!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olen aina arvostanut naisessa ennen kaikkea persoonallisuutta ja sitä, että osaa käyttää aivojaan.
Mutta jos ne osaa käyttää aivojaan, niin eihän ne mua huoli... :-)
Tosin täytyy sanoa, että olen kyllä aika kyllästynyt kuuntelemaan tuota naisten selittelyä kuinka luonnollisuus ja persoonallisuus jne merkitsee.
Pelkkää paskapuhetta. Naiset on nykyään aivan samanlaisia tai jopa vielä pahempia kuin miehet. Pelkää pinnallisuutta.
Vai olenko tavannut vain vääränlaisia naisia...
tavannut aivan vääränlaisia naisia, mutta meitähän on moneen junaan ja jotkut jää jo asemalle;)
Itse ainakin kiinnostun aina naisista joilla positiivisuus "säteilee" ympärille, hymy on tärkeää.
Minä en kiinnostu silikoniblondeista jotka itserakkaasti tuovat itseään esille, sellaisesta näkee päällepäin että ei ole minulle sopiva kumppani kun minä yleensäkin etsin vain tositarkoituksella, yleensä sellainen ei ole luotettavimmasta päästä ja mielestäni on myös tyhmää laittaa silikoneja ilman tosi hyvää syytä kuten sairauden takia rinnan menetys tai jotain vastaavaa.
Millaisista naisista miehet pitää?Käännä kysymys toisinpäin niin löydät vastauksen.Ihan samanlaisista.
Huumorintaju ja reilu luonne ovat myös tärkeitä.Ei tämän maailman tarvi aina olla niin kovin vakavaa.
Yksi mielenkiintoinen kysymys on miten määritellään persoonallisuus?
Seurustelin joskus yhden "suuren persoonallisuuden"kanssa ja en kaipaa niitä aikoja.Rasittavia ovat Kovin värikkäät ihmiset pitkän päälle.
sopusuhtaisista ja mukavista.. välittömistä ja iloisista,,,,,
eli ei silikonia, mut ei läskiäkään...
harvinaisia vaan ovat kun 60% on ylipainoisia tutkimusten mukaan