Mulla oli just 7pv antibiootti kuuri ja huomasin että noin viidennen päivän kohdalla alkoi lievä huimaus ja sitä on jatkunut nyt kolmatta päivää kuurin loppumisen jälkeen, eli onko niin että antibiootti vaikuttaa elimistössä vielä useita päiviä kuurin jälkeenkin.
Antibiootti ja huimaus
Jammu81
3
4148
Vastaukset
- minä
voi olla vielä jopa 10opvä veressä, antibioottia,riippuu kuurista ja voimakkuudesta,mutta oletko varma että huimaus johtuis juuri lääkkeitä ,jospa tauti ei ole parantunut et kai sairastanut poskiontelotuhkehdusta?
- Jammu81
No huimaus alkoi lääke kuurin aikana eli eikö ole todennäköistä että se johtuu lääkkeistä. Ei kun minulta poistettiin hammas niin sitä varten se kuuri oli.
- Anonyymi
En syö kefexiä 750 poskiontelo tulehdukseen tosi huono olo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1095015Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/744291587- 1931152
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1111133Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk181054Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna861020Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47941- 64931
- 64886
Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64836