elsa hjeronymos

Hei!

Mietin tässä, että jos on käynyt kyseisessä hoidossa eilen niin kuinka kauan kestää, että naamassa jo olleet muutamat näpyt lähtevät pois?
2732
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen käynyt itesekin tuossa hjeronymus hoidossa ja tykännyt siitä kovasti, sarjana auttanut akneeni hyvin. tuo hoito ei juurikaan vaikuta niihin näppyihin joita on jo hoitoon mennessä, vaan vaikuttaa lähinnä niin, että hoito puhdistaa ihoa syvemmältä ja näin ollen niin paljon uusi näppyjä ei pääse syntymään. mutta kait se vähän edistää noiden jo iholla olevien näppyjen paranemista, ainakin jos on samalla tehty mekaanin puhdistuskin.

Äänestä

Kannattaa ehdottomasti menna siihen!

Sarjahoitona huomattavasti tehokkaampi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mietin vain.. kirjoitti:

Hei!

Mietin tässä, että jos on käynyt kyseisessä hoidossa eilen niin kuinka kauan kestää, että naamassa jo olleet muutamat näpyt lähtevät pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu