PrimaDonna- alusvaatteet

Hei, onko kukaan tietoinen mistä noita rintsikoita voisi tilata netin kautta? Ja olisko halvempia kun esim. funky ladyssä hesassa?? Maksaa niin hitosti, olis kiva jos sais vähän halvemmalla ulkomailta..
56183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Valitettavasti PrimaDonnaa ei saa netistä. Valmistaja haluaa, että asiakas saa parhaan mahdollisen palvelun, ts. ammattitaitoisen myyjän apua koko- ja mallivalinnoissa, joten he eivät anna tuotteitaan nettifirmoihin myytäväksi. Ainakin Bravissimo on kuulemma yrittänyt saada aikaisemmin niitä myyntiin, tuloksetta.

Äänestä

Primadonnaa olen sieltä löytänyt

Äänestä

PrimaDonnaa löytyy taas Lorellan valikoimasta sekä ainakin Helsingistä Viipurin erikoiskorsettiliikkeestä, sijaitee Arkadiankadulla hieman eläinmuseolta Hietsuun päin. Liikkeessä hyvä palvelu ja korjauksia tehdään ja liike tilaa myös tarvittaessa puuttuvan koon. Itse olen käyttänyt vain ja ainoastaan PrimaDonnaa monta vuotta enkä muita liivejä enää huolisikaan, hinnasta huolimatta.

Äänestä
  • Kun on löytänyt niinkin hyvät liivit kuin Primadonnan ovat niin eipä helposti vaihda enä muihin.

    Äänestä

  • kukka kirjoitti:

    Kun on löytänyt niinkin hyvät liivit kuin Primadonnan ovat niin eipä helposti vaihda enä muihin.

    Primadonnat ovat hintansa veroiset. Keväällä eksyin muita merkkejä tilaamaan kolmet eri liivit ja kyllä harmittaa, eivät istuneet, eikä kestäneet mitään.
    Hinta 1/3 primadonnista, mutta mitään en sillä hinnalla saanut. Vasta ostin uudet primadonnat, hinta 129,- on aivan järkyttävä, mutta kyllä istuu ja kokemuksesta tiedän että kestää. Käytössä on jopa 3vuotta vanhat primadonnat, jotka ovat vielä ihan ok.
    Suuret rinnat = suuret vaatimukset. Harvoin löytää hyviä liivejä ja nyt kyllä jo uskon, etten muihin merkkeihin enää sekaannu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


palsternakka kirjoitti:

Hei, onko kukaan tietoinen mistä noita rintsikoita voisi tilata netin kautta? Ja olisko halvempia kun esim. funky ladyssä hesassa?? Maksaa niin hitosti, olis kiva jos sais vähän halvemmalla ulkomailta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu