Poikaystäväni palaa pian kotiin ulkomaan työkeikaltaan. Olen suunnitellut meille kahdenkeskistä tervetulo"juhlaa". Miehet, miten te toivoisitte, että teidät toivotettaisiin pitkän ajan jälkeen takaisin kotiin? Ja kiitos muitakin ehdotuksia sen seksin lisäksi!
Lämmin tervetulotoivotus
kaisa
3827
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Minusta olisi hyvä yhdistellä mieletön illanvietto"setti", eli alusasusetti plus viiden aterian menjyy. La Figurasta saa tosi mageita korsetteja - päälle puolipaljastavaa sifonkia, korkosaappaat jättävät paljon säärtä näkyviin..God bless mun ideat, ne riittää ;)
Ei kannata, siellä se on pannu muita muijia!
Makujahan on monia. Sellaiset asiat, joista itse pidän, ei välttämättä sytytä Sinun miestäsi lainkaan. Jos ootte ollu vähänkin pidempään kimpassa, niin kyllä Sulla silloin joku käsitys on siitä, mistä Te pidätte.. kyseessähän voi olla miltei mitä vaan, kunhan se on yhteistä kivaa, ja ainakin mulle riittäis joku ihan vaan sellainen rauhallinen lähekkäin olo ja helliminen. Siis JOS seurustelisin. Nykyäänhän minä hellin itse itseäni, niin ei tartte tuotakaan pähkäillä...;))