Rupean vetämään huumeita ja hakkaamaan naisia. Ton kusipääkäytöksisyyden olen jo saavuttanut ja heti on tullut tuloksia, poikuus meni. Noi kaks jälkimmäistä on vielä vähän kiven alla, mut eiköhän se siitä. Naisia pörrää ympärillä siellä täällä.
Vaihtakaa kaikki muutkin uraa, kannattaa.
Ryhdyn kusipääksi
4
772
Vastaukset
- * N27 *
No mitäpäs tässä päätöksestäsi muuta toteamaan,kuin että onnea vaan urallesi!:-O Koska masokisteja on naispopulaatiossakin varmasti ainakin jokunen,niin ehkä sinunkin ympärillesi saattaa joku heistä hyvinkin eksyä pörräämään...
Kohtuullisen täydellinen nais-kato ympärilläsi käynee todennäköisesti vasta sitten siinä vaiheessa,kun misukoillesi käy ilmi,mitä sinulla on heille niin sanotusti "tarjota".:-D Itse en ole koskaan fantasioinut esim.nyrkkeilysäkin roolista,mutta kenties jossakin luuraa juuri tuosta marginaali-aktiviteetista nauttiva, kaltaisesi,nainen...Go and make a wish!
Älä muuten sitten unohda kertoa näistä chicksien-bongaukseen liittyvistä älynväläyksistäsi uusille nais-tuttavillesi hetimiten! He varmasti kiljuvat ihastuksesta,ja samalla saavat myös kätevästi treffien lomassa mahdollisuuden hioa sadan metrin juoksu-taitojaan... - wild nature
olet kun alat tapailla NARTTUJA ;) Miten olisi villimetsistä, karuista erämaista stadin sykkeeseen eksynyt metsän uumenien neito? Voimme tsäänssata et kohdataan. Luonnonlapsi ja sivistynyt älykkö samassa.Pikkutyttö ja tosinainen, eläin ja neljä elementtiä!
Villit ja kesyttämättömät pääsevät pisimmälle! - HailMetal*
Onnea valitsemallasi tiellä. Sehän on totuus, että naiset rakastavat pettäviä, väkivaltaisia renttuja pelimiehiä. Kiltit ja asialliset miehet jää jalkoihin. Minäkin olen pistämässä renttuvaihdetta päälle.
- Näin on
Samaa mieltä! Liian kiltti kun on luonteeltaan aina ollu, niin yksin ollaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957