kasvaako

oon 14v täyttävä poika, haluisin paksummat kulmakarvat. kasvaako ne vielä tässä iässä?

olen skorpioni, ja horoskooppi kirjassa sanotaan, että skorpioni miehen tunnistaa tummista kulmakarvoista, eli ihme juttu mulla.
2646
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sun ulkoiset ominaisuutesi perityy vanhemmilta, siihen ei vaikuta se, missä kuussa olet syntynyt. Joten jos haluat tietää muuttuvatko kulmakarvasi, niin katsopa vanhempiesi (tai isovanhempiesi) kasvoihin. Mielestäni kulmakarvat ovat jo lapsella sellaiset kuin ne tulevat aina olemaan.

Äänestä

voi pieni... no en nyt mitenkään vähättele, mut ite en usko horoskooppeihin ja toi oli jo aika hauska! :) kivaa päivänjatkoa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vielä???- kirjoitti:

oon 14v täyttävä poika, haluisin paksummat kulmakarvat. kasvaako ne vielä tässä iässä?

olen skorpioni, ja horoskooppi kirjassa sanotaan, että skorpioni miehen tunnistaa tummista kulmakarvoista, eli ihme juttu mulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu