vahasta

olen harkinnut posliiniksi vetämistä! luin oikeastaan kaikki aiheeseen liittyvät keskustelut läpi ja nyt oon sit ihan sekasin tuotteista. Veetin sivuilla kävin ja siellä kun kerrotaan tästä tuotteesta jonka nimi on pelkästään veet kylmävahaliuskat niin voiko täl vetää ihan posliiniksi???
2656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei!

Suosittelisin tosiaan veetin warm-waxia. purkki kestää tosi kauan, ja liuskat voi käyttää uudelleen ja uudelleen, kun kuumalla vedellä pesee ne (laita eka lämpimään veteen likoaan, lähtee vaha ihan itsestään liuskoista) Purkki maksaa n. 8e. joten mullakin tollanen riittää ainakin 3kk, kun otan kainalot ja bikinin puhtaaksi.
Suosittelen tätä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä kirjoitti:

olen harkinnut posliiniksi vetämistä! luin oikeastaan kaikki aiheeseen liittyvät keskustelut läpi ja nyt oon sit ihan sekasin tuotteista. Veetin sivuilla kävin ja siellä kun kerrotaan tästä tuotteesta jonka nimi on pelkästään veet kylmävahaliuskat niin voiko täl vetää ihan posliiniksi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu