Olen taas 1000 rerran laihiksella.Ja taas päätin nyt onnisun.no niin toivonkin,mutta no ei viel heitetä pyyhettä kehiin.............
No joka tapauksessa asiani on että ole nyt ollut painonvartioiten pisteillä ja kysyisin että mitä te laittaisitte pisteitä pizzasta jossa on pohjan lisäksi vain tomaattia ja juustoa? ehkä nyt illalla menee puoli pelillistä,kun se on niin hyvää.
laihiksella
4
605
Vastaukset
- Oho
ne täytteet ja heitä pohja roskiin...tää ei oo vitsi. Pohjan pulla on sulle niin kuin mullekin pahasta....tee pitsaan rahka/munapohja on hyvää ja terveellistä. Nälkä pysyys paremmin poissa. Ja voit syödä vähemmän.
- xxxl-akka
Juu niinhän se on ettei pohjaa tarvi syörä....
Mutta söin kumminkin,ja olikin hyvää.
vaakakaan ei tuomminnut mua onneksi.
No tänään sit vin tonnikala salaattia ja vettä,kahviakin hieman.
Eikä muuta kuin hyvät viikon loput kaikkille kanssa ihmisille.Se on moro.
- Kiril
pizzassa kaikkein pahin on. Pelkkää hiilihydraattia. Syö vaan se puoli pellillistä ja lisää yksi x nimimerkkiin lisää
- nainen vain
No toi on sun mieli pide,Mutta asia sattuu oleen niin että on vyötäröstä lähtenyt 6cm pois ja painoa 10 kiloo ja lähtee muuten viel monta muutakin kiloa pois.
jos silloin tällöin otan pizzan niin se ei pitäis haitata.Kumminkin syön painonvartioiten pisteet ja välillä alitankin ne.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996154
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv983065Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302892Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262125Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?861049Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚126991- 48784