i Tunesista Media Playeriin

Olisko neuvoja miten siirrän musiikkini iTunesin kirjastosta joko Windowsin media playeriin tai omiin musiikkitiedostoihin?!
1355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olet varmaan muuntanut biisit esim. mp3:ksi ja määrittänyt itunesin tekemään fileet jonnekin kovalevyllesi. Sieltä saat importoitua mediaplayeriin esim. "toistoluettelo"> "avaa soittoluettelo"> "tiedostosta...". Itunes taitaa tehdä "itunes" -kansion "omat musiikkitiedostot" -kansioon automaattisesti, jos et itse määritä sitä "asetukset"-valikossa muualle. Eli sulla olisi jo nyt ne kirjaston filet "omat musiikkitiedostot" kansiossa. Toivottavasti tämä auttoi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hemmo kirjoitti:

Olisko neuvoja miten siirrän musiikkini iTunesin kirjastosta joko Windowsin media playeriin tai omiin musiikkitiedostoihin?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu