Olen profiilissani selvästi ilmaissut, että olen hetero. Jo neljättä kertaa käy sivuillani, joku bi tai vastaava näkyy olevan.
Elä käy mun sivuilla enään, se ärsyttää.
Ei hemmetti
8
995
Vastaukset
- meppuFIU
Sivuillani käy hetero/lespo NAISET ...Pariskunnat!
Hakevat joko profiliinsa uutta ideaa tai ehkä seuraa..sekä varatut..ei kannata ottaa hernet nenään mut jos he kaikesta huolimatta ei usko sun texti ja otta sunhun yhteyttä niin sit voi jo ruveta ärsyyntymään! :-) - profiilisi
julkisesti näkyville, eli sitä saa kaikki käydä katsomassa. Miksi otat ongelman siitä ketkä sitä pelkästään katsovat?
Ota ongelma vasta sitten, jos sinua aletaan pommittamaan viesteillä, ja sekin ongelma on hyvin helposti ratkaistu, torjut kirjoittajan.
Siis jos todellakin luulet, että voit sillä estää profiilin katsojat, mitä siellä lukee, niin se on täysin mahdotonta, sillä pitää ensin avata se profiili että sen voi lukea.
Ei mua haittaa yhtään vaikka naiset käyvät katsomassa omaani (olen nainen ja hetero)
Ja ei minulle ole tullut yhtään viestiä naisilta, muuten kuin ihan jos on ollut jotain kysyttävää. - lukee sun profiilia
sisäänkirjautumattomina, jolloin sä et edes tiedä kuinka usein ne sun sivulla käy! ;)
Kannattaa poistaa se profiili äkkiä täältä, sinähän menet pilalle koko ihminen jos vielä kovin moni lukee sun tekstin tai näkee sun kuvan! Miksiköhän kukaan, edes äiti tai opettaja, ei varottanu sua etukäteen että nettiin kun laittaa tekstiä, niin on mahdollista että joku käy lukaseen sen.- mäkin luen
Kertokaahan kuinka yleistä on, että profiileja luetaan sisäänkirjautumattomina?
Luulin että olen ainut....
Juu olen hetero N ja eräästä miehestä kiinnostunut. Katson milloin hän on ollut paikan päällä. Enhän mä tietenkään voi mennä omalla profiililla SEN sivuille.... Sehän luulee, että olen LIIAN kiinnostunut... :) - nain-EN
mäkin luen kirjoitti:
Kertokaahan kuinka yleistä on, että profiileja luetaan sisäänkirjautumattomina?
Luulin että olen ainut....
Juu olen hetero N ja eräästä miehestä kiinnostunut. Katson milloin hän on ollut paikan päällä. Enhän mä tietenkään voi mennä omalla profiililla SEN sivuille.... Sehän luulee, että olen LIIAN kiinnostunut... :)Tosi yleistä tuo kirjautumattomana lukeminen,mä ainakin luen lähes aina off linessa.
- kyllä on
mäkin luen kirjoitti:
Kertokaahan kuinka yleistä on, että profiileja luetaan sisäänkirjautumattomina?
Luulin että olen ainut....
Juu olen hetero N ja eräästä miehestä kiinnostunut. Katson milloin hän on ollut paikan päällä. Enhän mä tietenkään voi mennä omalla profiililla SEN sivuille.... Sehän luulee, että olen LIIAN kiinnostunut... :)varmaan yleistä.Itse kans kattelen koska mies on on/off ja hän näyttää mulle valehtelevan usein,että ei ole ollut edes netissä.Hah!Mutta ei se mitään.V***ttaa kyllä,mutta en voi sanoa tietäväni,kun saattaa kokeilla mua,etten mä vaan liikaa ole kiinnostunut.
- N29
Kyllä minäkin katselen naisten profiileja, ihan uteliaisuudesta, en sillä että olisin seksuaalisesti kiinnostunut. Mutta naisten profiileja katselen aina offlinessa, ja usein myös miestenkin. Se vaan on ärsyttävää että se määrä on rajattu mitä voi katsoa offlinessa.
- naiinenn
mäkin kattelen ihan kaikkien,katselen ja luen myös lehtiä ja juttuja ihan miehistä,naisista yms. Mitä ihmeellistä siinä on,näkeehän kuka vaan sut livenäkin?!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762099Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361741Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101441Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2311228Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu601212Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161060Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58972- 60969