Pontiac Trans Sport

Mitähän öljyä pitää laittaa ohjaustehostimeen ja kytkimelle kun GM antaa auton kirjasessa vain oman GM:n osanumeron ja se ei sano ainakaan mulle mitään. Mitä te ootta laittanu?
2681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minulla olisi 1litran purkissa vaikka myydä asti.Ostin n.viikko sitten 10 purkkia varastoon.

Äänestä
  • hain itsekkin kun ei vaihtoehtojakaan tullut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ace kirjoitti:

Mitähän öljyä pitää laittaa ohjaustehostimeen ja kytkimelle kun GM antaa auton kirjasessa vain oman GM:n osanumeron ja se ei sano ainakaan mulle mitään. Mitä te ootta laittanu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu