kookkaita kondomeja? Olen lähdössä yksin lomalle ilman vaimoa. Eihän sitä tiedä vaikka sattuisi vaikka mitä. En ole tarvinnut ennen mutta varmuudeksi mukaan, sellaisia joka ylettyy koko 32sm päälle. Kiitos tiedosta etukäteen.
Tietääkö kukaan...
6
416
Vastaukset
- nainen(n)
tiedetään, olet pukki!
- mistä saa
35v yhdessä 39v 4 lasta ei ole tarvinnut en ole tarvinnut vierasta naista mutta eihän sitä ikinä tiedä? Onko kellään tietoa?
- unohtui
Nyt sulle taisia poika sattua pieni kirjoitusvirhe eli sulta unohtu pilkku tosta 32 välistä : ))
- _____________
3,2 sm...
Ja tälle kyselijälle, mitäpä suotta kondomia käyttämään. Sehän on kiva tuliainen joku tauti vaimolle. Ja voihan siitä vaikka lapsikin tulla, niin jää muistoja kaikille.
- 32:cm
ajattelitko ottaa hevosen nukaan? tosin silloin pituutta löytyy 75cm älä alaarvio sitä.
- kunniaan
Ei varmaan olisi kannattanut syytä kertoa miksi kookkaita kondomeja tarvitse :D
En osaa kyllä asiaan auttaa vaikka olisin moralisoinnin valmis jättämäänkin väliin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762066Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361728Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101402Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291200Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591198Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161041- 60959
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58957