Rakennekynsistä

Mistä saisi edullisemmin rakennekynnet pk-seudulta ja miten ne tehdään? Voisi kiinnostaa myös opiskelijoiden työt. Itsellä on pureskellut kynnet, olen vuosia tehnyt sitä, ja nyt riittää. haluan kynnet, kauniit, suht lyhyet.
4844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kannattaa kysellä, tekevät kai puoleen hintaan

Äänestä

Mulla on yks kaveri joka viime kesänä valmistui Suomen kosmetologikoulusta ja on erikoistunut kynsiin, lähinnä geelikynsiin!

Tekee huolellisesti, moni muukin kaverini on jo kehunut hänen töitään!

Pistä viestiä vielä niin voidaan katsella yhteystietojen vaihtamista!

Äänestä

Itse kyllästyin maksamaan törkeitä hintoja kynsistä ja huolloista, joten kävin geeli- ja lasikuitukynsikurssit Järvenpäässä ja säästän huomattavat summat kun teen omat kynnet itse. Kuitukynnet on lisäksi äärettömän helppo ja nopea tehdä, luonnollisen näköiset ja todella kestävät. Kestää normaalikäytössä jopa 6-7 viikkoa. Kynsisetin kustannukset vain muutaman euron ja kurssikin oli tosi edullinen. Suosittelen!

Äänestä
  • Hei!

    Mistäs bongasit moisen kurssin, järjestetäänköhän niitä jyväskylässä..Muistatko vielä paljon oli hintaa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


minä vaan kirjoitti:

Mistä saisi edullisemmin rakennekynnet pk-seudulta ja miten ne tehdään? Voisi kiinnostaa myös opiskelijoiden työt. Itsellä on pureskellut kynnet, olen vuosia tehnyt sitä, ja nyt riittää. haluan kynnet, kauniit, suht lyhyet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu