Psykologian kirja kertoo, että miehet naivat mielellään anteliasta, seksistä pitävää naista, mutta valitsevat puolisokseen siveän nynnerön, jolla ei saa olla paljon seksisuhteita.
Ja sitten ne miehet valittavat kun pillua ei saa kotona siltä nunnalta!!!
Oma syynne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyhmät miehet
8
1061
Vastaukset
- Karl Komea
Eivät mene naimisiin anteliaan ja seksikkään kanssa koska sitä naivat edelleen kaikki ne miehet kuten kerroit. Haluavat olla _ainoita_ jotka naivat vaimoaan. Vaikka sitten harvemmin. Vaimon kanssa pitää pystyä myös elämään arkea, pelkkä hyvä seksi ei riitä alkuunkaan.
- mikäs tyyppi tää on
voi olla niinkin että vaimo ei saa olla yhtään seksistä kiinnostunut muuten saa hullun leiman mieheltä,samalla mies käy vieraissa sen kun kerkiää.
- Karl Komea
mikäs tyyppi tää on kirjoitti:
voi olla niinkin että vaimo ei saa olla yhtään seksistä kiinnostunut muuten saa hullun leiman mieheltä,samalla mies käy vieraissa sen kun kerkiää.
Se on sellainen mies jonka kanssa ei kannata mennä naimisiin tai erota ainakin jos näin on päässyt käymään. Mutta tämähän ei liittynyt alkuperäiseen aiheeseen.
- Mies***
Totta puhut. Minäkin valitsisin parisuhteeseen mielummin sen kiltin, mukavan, söpön "pullanpaistaja" neitokaisen, kuin kevytkenkäisen lutkan joka jakaa ja jakaa.
- kyssäri
Että alkuhuuman jälkeen (18 kk)kuntosi alkaa hiipumaan ja nainen vaan haluaa ja haluaa, etkä pysty sitä tyydyttämään?
- Mies***
kyssäri kirjoitti:
Että alkuhuuman jälkeen (18 kk)kuntosi alkaa hiipumaan ja nainen vaan haluaa ja haluaa, etkä pysty sitä tyydyttämään?
En pelkää mitään. Ei vaan nappaa sellaiset lutkat.
- pahkura
se sun psykopaatin nivaska,siitä kannattaa
ammentaa kaikki elämänohjeet,jotka pätee
jokaikiseen ihmiseen maan päällä ja allakin
jos on vaiks kaivoksessa töissä :):) - tuuli
Itse ainakin olen ollut ennen tosi viriili ja innokas seksin suhteen, yhtään en vartaloa tai mitään muutakaan itsessäni ujostellut. Seksikumppaneita ollut ehkä 10, että ei huimaa määrää, mutta ainakin tietää mitä haluaa.
Nykyinen mies varmaankin rakastui samoihin juttuihin, että olen sellainen höppänä ja tykkään seksistä.(esimerkkinä). Mutta sitten alkoi pihtaaminen ja muiden naisten kyttääminen, josta olen kyllä aika suorat sanat sanonut ja asia jokseenkin korjaantui. Tässä eräänä päivänä mietin itseäni ja millainen nyt olen ja olen tosiaankin nykyään tuo kiltti nyhverö, pidän kodista huolta eikä olo ole ollenkaan seksikäs kuten joskus. Eli jos ei mies nyhverönaista saa, niin kenet tahansa sellaiseksi muutetaan pihtaamalla ja latistamalla itsetunto miehisillä tempauksilla!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762051Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361718Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101389Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591187Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2251180Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161030- 60955
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58951