Ibanez

Onko Ibanezin kitarat hyviä?Ajattelin tilata thomanilta jonku ibanezin kepin.hintaluokkaa 100e-250e
1306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joko levytukkuun tai tänne http://www.oulunsoitinjatarvike.fi/kauppa/
ja tilaa rg 321 halpis korean ibanez..
tulee postissa tai tinkaa oman kaupunkisi myymälästä..ihan ok eka keppi jos mikit on inf 3 ja 4........älä ota inf 1 ja 2
huom..kiinteä talla ei floikkaa..ei mene hermot..'floikka sitten myöhemmin..ja hermot kestää opiskelun hyvä keppi tuo rg..tosin kaikki ei tykkää....mut hitot me niistä..soitelkoon omillaan.......ärrrrrr

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näppäilijä kirjoitti:

Onko Ibanezin kitarat hyviä?Ajattelin tilata thomanilta jonku ibanezin kepin.hintaluokkaa 100e-250e

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu